top of page

DLACZEGO ISSP

01.

Nasza firma wywodzi się z czasów, gdy domena cybernetyczna dopiero zaczynała się kształtować. Pozostawiając usługi informatyczne innym dostawcom, wszystkie nasze wysiłki skupiliśmy wyłącznie na rozwiązaniach w zakresie bezpieczeństwa sieci, systemów i danych. Nasze ukierunkowane podejście pozwala nam rozwijać i utrzymywać unikalne umiejętności i wiedzę na poziomie, który sprawia, że jesteśmy o krok przed resztą rynku.

Nasi eksperci mogą pochwalić się dużym doświadczeniem w zwalczaniu cyberprzestępczości i ataków na podmioty państwowe, banki, przedsiębiorstwa, infrastrukturę krytyczną i instytucje rządowe. Zrealizowaliśmy setki projektów konsultingowych i integracyjnych o różnej skali i stopniu złożoności, opracowaliśmy wysoce wydajne usługi zarządzanego bezpieczeństwa, zbadaliśmy dziesiątki zaawansowanych cyberataków i przeszkoliliśmy setki specjalistów ds. bezpieczeństwa cybernetycznego.

02.

03.

ISSP ma ugruntowane i oparte na zaufaniu relacje partnerskie z wiodącymi światowymi dostawcami technologii bezpieczeństwa i organizacjami badawczymi. Portfolio naszych produktów i rozwiązań obejmuje wszystkie domeny bezpieczeństwa cybernetycznego, a nasza kultura ciągłego doskonalenia i innowacji zapewnia doskonałość operacyjną w wykrywaniu i łagodzeniu stale rosnących i ewoluujących zagrożeń cybernetycznych.

W ISSP stosujemy holistyczne podejście do bezpieczeństwa cybernetycznego i indywidualne podejście do każdego klienta. Dokładna ocena unikalnego środowiska i potrzeb naszych klientów i oferowanie im sprawdzonych rozwiązań gwarantują dobrą ochronę ich sieci, systemy i danych.

04.

bottom of page