top of page

CO MOŻEMY

DLA CIEBIE ZROBIĆ?

W ISSP – Information Systems Security Partners – stosujemy holistyczne podejście do bezpieczeństwa cybernetycznego. Niezależnie od tego, czy znasz swoje problemy i słabości, wiesz, jak je wyeliminować i potrzebujesz pomocy, aby tego dokonać w najbardziej efektywny sposób, czy padłeś ofiarą ataku cybernetycznego i chcesz wiedzieć, co się stało i jakie podjąć dalsze działania w celu zminimalizowania szkody i poprawy odporności cyfrowej w przyszłości, a może proaktywnie dbasz o swoje bezpieczeństwo cybernetyczne i potrzebujesz wiarygodnego partnera i zaufanego dostawcy usług z światowej klasy wiedzą i pełnym zestawem możliwości cybernetycznych – ISSP jest w stanie ci pomóc.

01.

ISSP świadczy usługi integracji i wsparcia w zakresie bezpieczeństwa cybernetycznego i danych, zapewnia gotowe rozwiązania w tej dziedzinie, a także samodzielne usługi doradcze w zakresie bezpieczeństwa cybernetycznego, oceny zagrożenia i podatności na zagrożenia, testów penetracyjnych i testów bezpieczeństwa. 

square.png

02.

triangle.png

Centrum Operacji Bezpieczeństwa ISSP świadczy usługi zarządzanego bezpieczeństwa, w tym zarządzanego wykrywania i reagowania, zarządzania incydentami, zarządzania zgodnością czy zarządzania platformą bezpieczeństwa.

03.

cross.png

ISSP Labs specjalizuje się w cyberatakach i analizie złośliwego oprogramowania, inżynierii odwrotnej, trudnych zadaniach z zakresu kryminalistyki komputerowej, badaniach i rozwoju w zakresie bezpieczeństwa cybernetycznego i wywiadu w obszarze zagrożeń.

04.

Centrum Szkoleniowe ISSP oferuje profesjonalne szkolenia, w tym certyfikowane szkolenia dla sprzedawców technologii, profesjonalne kształcenie przez światowych liderów w dziedzinie programów certyfikacji infosec (bezpieczeństwa informacji) i bezpieczeństwa cybernetycznego, takich jak Rada WE i (ISC) ², a także opracowane przez siebie programy szkoleniowe.

circle.png
bottom of page